Jak to funguje

Nejprve si zavoláme, sejdeme nebo napíšeme, abychom si ujasnili detaily.

 

Natáčení trvá zhruba 4 - 8 hodin, v závisloti na složitosti scén a rychlosti vašich odpovědí. Přijedeme k vám domů nebo na místo, kde by jste si přáli točit. Pracujeme ve dvou. Vše probíhá v příjemné intimní atmosféře. Nejprve natočíme rozhovor, který obsahuje asi 20 otázek a trvá zhruba hodinu. Otázky vám můžeme poslat předem, ale na některé otázky je lepší odpovídat bez přípravy.

 

Pak s vámi natočíme takzvaně hrané scénky, kde jste v přirozených situacích (čtení, procházka, posezení s vnoučaty, vaše oblíbená činnost a podobně).

 

Pokud máte nějaké fotky, které byste chtěli ve svém portrétu ukázat, bude třeba je buď naskenovat (v případě tištěných fotek) nebo poslat přes internet. Se vším vám pomůžeme.

 

Součástí videa je i hudba. Tu si můžete buď vybrat sami nebo výběr necháte na nás. 

 

Hotový videoportrét odevzdáme do 3 - 5 týdnů. 

Byť to tak na první pohled nevypadá, vytvoření videa je relativně složitý proces, který má několik fází a pracuje na něm většinou několik lidí. Jedná se o fázi přípravnou, realizační a postprodukční.

Fáze přípravy

Sestavení otázek - scénář, zajištění techniky - kamera, světla, zvuk

Fáze realizace

cesta k vám, příprava scény k rozhovoru, natáčení rozhovoru, natočení scének ''ze života'', make-up, náš čas strávený na ''place'' 

Fáze postprodukce

střih, který trvá i několik dní, výběr hudby, nasazování zvuku a hudby, případné barvení a upravování obrazu

a samozřejmě know how :)

Video v délce cca 10 minut, originální dřevěná flashka, úprava fotek, 

Za co platíte